Outline, iletişimin uzun soluklu olduğuna ve müşterileriyle uzun vadede işbirliği içinde çalışmaya inanır. Hizmet verdiği müşterilerin iş hedeflerine uygun, 21. yy. reklam ve pazarlama anlayışına uygun, esnek bir yapıda sektörün gerçek profesyonelleri ile çağdaş donanıma sahip olan bir ajanstır.

İletişim çalışmalarında, müşterileri ile kurduğu çözüm ortaklığı sayesinde iş sonuçlarına odaklanarak, uygun stratejilerle hızlı ve etkin çözümler üretmeyi benimser. Hizmet verdiği müşterilerine, tüm iş sürecinde müşterisinin kurumsal itibarına değer katacak tanıtım sistemi ile çalışır.

Outline, geleceği yönlendirerek eğilimleri önceden araştırır, boşlukları bulur. Kendisi için değil, müşterisinin başarısı için çalışır.

Outline ile daha fazla başarıya hazır olun!

Outline, sınırları zorlar, akla gelmeyeni önerir, önerdiğini gerçekleştirir.

Gün geçtikçe artan iletişim alanları arasında kaybolmayın. Markanız ve işiniz, sizin için özel tasarlanmış bir alanda konumlandırılmalıdır. Outline, sizi ve markanızı gereken noktaya mutlaka taşır. Siz ve markanızla ilgili tüm süreçleri yakından takip eder, yeni iletişim fırsatları yaratacak konuları belirler. Markanıza uygun stratejik işbirlikleri kurar, proaktif yaklaşımı sayesinde ele alınan konuları tespit eder ve etkili haber kaynaklarının yaratılmasını sağlar. Her marka ya da müşteri için özel ekipler kurarak sektör ortalamasının üzerinde hizmet verir. Outline müşterilerinin mutluluk kaynağı, çalışanlar ve müşteri arasında kurulan uzun soluklu ilişkidir. Outline’da “çalışan da müşteri de” mutludur. Bu enerjisi sayesinde başarılıdır.

Outline, markanız için kurumsal kimlik çalışması, tasarım, illüstrasyon, ilan tasarım, web uygulamaları, organizasyon, pazarlama stratejileri, fotoğraf, reklam filmi, elektronik medya, size özel yeni mecralar ve gereken her türlü çalışmayı kendi bünyesinde gerçekleştirir.

   

Bize Ulaşın


Cevizlidere Cad/ 7/4
Çankaya/ANKARA --iletisim@outlineajans.com


facebook twitter google+